قیمت برخی اقلام مصرفی در حالی در هفته‌های اخیر روند صعودی داشته که دبیرکل اتحادیه بنکداران می‌گوید گرانی‌های اخیر مربوط به کمبود کالا نبوده، بلکه در سودجویی و فرصت‌طلبی برخی افراد، ریشه داشته است؛ در این راستا، رییس‌جمهوری بر تثبیت قیمت‌ها و کنترل بازار تاکید کرده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس جمهوری گفت: امروزه باید جریان تحول خواهی در کشور راه بیفتد و بسیاری از فرآیندهای پیچیده و بروکراسی های اداری تغییر کند که مهمترین پیش نیاز آن در گام نخست تغییر در نگرش ها است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 24 نظرات (0), ادامه خبر
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در ۲۴ ساعت گذشته در کشور متاسفانه ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند و این درحالیست که پس از ۸۲ روز، آمار روزانه فوتی‌های این بیماری به کمتر از ۲۰۰ نفر در کشور رسیده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 13 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس جمهوری گفت: نیروهای اطلاعاتی باید عناصری که قاچاق سازمان یافته می کنند و دست‌های پشت پرده در این خصوص را شناسایی کنند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 21 نظرات (0), ادامه خبر
نمایشی که تیم ملی فوتبال ایران برابر امارات داشت نشان داد این تیم برای رسیدن به دروازه حریفان «تاکتیک» ویژه ای ندارد و روی خلاقیت و «تکنیک» فردی بازیکنان به پیروزی رسید.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 20 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس جمهور گفت: از طریق نیروگاه اتمی حداقل 70 هزار متر مکعب آب شرب بوشهر تامین خواهد شد که این میزان تا 150 هزار متر مکعب قابل افزایش است. ضمن اینکه آبشیرین کن ها باید فعال شود و این جزو اولویت های ماست.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 14 نظرات (0), ادامه خبر
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نوسانات قیمتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می‌شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه‌ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالاها تأکید کرد
نويسنده : tabnos, بازديدها : 16 نظرات (0), ادامه خبر
وزیر مسکن و شهرسازی با اشاره به برنامه دولت برای ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در مدت چهار سال، گفت: اکنون با توجه به اقدامات انجام شده و تفاهمنامه‌های امضا شده، عملا ساخت دو میلیون واحد مسکونی کلید خورده است.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 19 نظرات (0), ادامه خبر
شهردار تهران با اشاره به اینکه نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده جزء برنامه‌های امسال شهرداری تهران است، گفت: کمبود اتوبوس‌های پایتخت رفع می‌شود.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 12 نظرات (0), ادامه خبر
رئیس جمهور با بیان اینکه پس از موفقیت اولیه در واکسیناسیون گسترده، اولویت بعدی تنظیم بازار است، گفت: همه بخش‌های دولت باید تنظیم بازار را اولویت جدی و اول خود بدانند.
نويسنده : tabnos, بازديدها : 12 نظرات (0), ادامه خبر

رفتن به بالا صفحه نخست